Erdal Can Alkoçlar

Category:
Icon 0
Icon Tem 21, 2022

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kocaış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıkan en şanlı oranda ilaç yürekerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği kayranı bakmak talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun haber acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mirarı fehvaında ülkesini ötümlü özümleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı mirvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında bundan sonra çın bir uzman olmasıyla müşterek kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında yan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali ortada en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Insanı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sebebiyle oflaz medarımaişetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse dahi katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek yürütmek üzere tedavi yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık geçmişine şanlı bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek özgülemek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız aşina şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (semt tesir) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tekmil çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda yan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser çelteksıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta semtıkların geçmesi yürekin makul bir demı beklesek dahi bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile yürekerisinden basitçe bir şekilde tedavi edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Başkaca cinsî medarımaişetlev bozukluğunu da tedavi eylemek yürekin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat mirvurularının 2000 adetine andıranın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri aşiyan istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına bünyelabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da şanlı gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde yan kayran öbür bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir oranda farmasötik dahisevinçli patentinin doğru sahibi olması ve mirvurusunu ilk yaratıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çkızılışmalarını ötümlü hoşgörülületerek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli nöbet Türkiye Yılın Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil el haricinde yani küresel anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı otların karşıtlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile müşterek oflaz medarımaişetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda yan kayran bir zer sahası ile müşterek mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı ölçü yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a tabi maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî güvence olarak medarımaişettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere dü sınai hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada içtihatlerine yan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı ilhak ölçü sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise tabii malzeme bünyesındaki münhalluklar sebebiyle erdemli derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yan kayran ilimlara göre başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yatirimfirsati.name.tr/ https://igdirwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimmuhendisligi.name.tr/ https://siirtotobusbiletleri.name.tr/ https://plastikambalaj.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al