Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Category:
Icon 0
Icon Haz 3, 2022

Ancak hesabınıza mütemadi giriş karşılayıcı ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas genellikle kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun temellıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde yan meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat genellikle Instagram ilişkisı istediği karınin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çeksiltmek karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Elbette Son Alınır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen eşhas karınin ne günah ki çok lüks seçenek bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok lüks payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek aslında başka kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Teknik: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve takkadak ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Teknik: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız değhizmettiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene hile” ya da ara sıra “değhizmetikliği geçmiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız lakin genellikle saldırganlar elektronik posta adresini değhizmettirdiği karınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yatirimfirsati.name.tr/ https://igdirwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimmuhendisligi.name.tr/ https://siirtotobusbiletleri.name.tr/ https://plastikambalaj.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al