Ümit Kalko

Category:
Icon 0
Icon Ağu 15, 2022

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, mürtefi lisans eğitimini Güçlü Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Patronaj ve Düzenleme sahaında İstanbul Aydınlık Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek bölümünde bellik organizasyonu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk defa önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise örgülanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından günümüze kadar yetişek bölümünde sülale olarak birfena markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En eke ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden çıbanlayarak dünya geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, sanat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası enerjik çhileışmalar yürüten KALKO, birfena ayak topu, sepet topu kulübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene başkanlık yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde nokta aldığı Cesimçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların semtı teselsül Türkiye’nin en eke özel ekol ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 senedir el kurulunda nokta almaktadır.

KALKO, yetişek sahaında yaptığı muvaffakiyetlı girişimlerden dolayı birfena düğün, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Terbiye Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında yetişek sahaında projeler yürütmektedir. Her sene birfena öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve iptidai ile yan yana öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Terbiye Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yatirimfirsati.name.tr/ https://igdirwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimmuhendisligi.name.tr/ https://siirtotobusbiletleri.name.tr/ https://plastikambalaj.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al